Фільм закарпатця покажуть на центральному телеканалі

Життя  25 листопада 2016 року, 19:21 689

26 листопада «UA. Перший» демонструватиме фільм В’ячеслава Бігуна «Її хліб насущний» з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору.

Глядачі зможуть побачити фільм двічі: в 9:40 та 15:10.

Випікаючи хліб, 95-річна Лідія, уродженка Херсона, яка зараз живе в Таллінні, пригадує свою складну молодість: вона розкриває секрети свого життя та розповідає, як пережила найбільший голод у Європі, Голодомор.

Читайте також: "Її хліб насущний": закарпатець зняв фільм про Голодомор

Прем’єра фільму відбулася восени 2015 року в Естонії. Загалом фільм показали більше 10 разів на кінофестивалях в Естонії, Португалії, США та Україні. Стрічку відзначено нагородами VII Всеукраїнського кінофестивалю «Молоде кіно» в номінації «Краща героїня», ІІ Бердичівського кінофестивалю «Зоряне містечко» як кращий документальний фільм, а також Міжнародного кінофестивалю «Любов врятує світ» «За кращу режисуру в документальному кіно». Фільм постійно демонструє відвідувачам Національний музей «Меморіал жертв Голодомору».

Нагадаємо, що фільми В. Бігуна, родом із Закарпаття, за останні три роки мали більше ста показів у 29 країнах і станом на жовтень 2016 року їх удостоєно 15 нагород. Йдеться передусім про такі сім фільмів режисера, як «Пенальті правосуддя», «Мати. В ім’я мільйонів», «Її хліб насущний», «Страсті», «Лист Тарковському», «Шевченко живе. Зізнання Лесі» та «Найближчі до Бога».

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0