"Цікава і правдива газета, має привабливий дизайн": читачі про те, чому передплачують "Панораму"

Життя  2 грудня 2016 року, 08:10 1783 ФОТО

Щороку на останні два місяці припадає передплатна кампанія на періодичні видання. Передплата на 2017 рік не виняток. Цими питаннями займаються поштові відділення, громадські розповсюджувачі преси і, звичайно, редакційні колективи.

Журналісти «Панорами» вирішили звернутись до деяких своїх читачів із запитанням: «Чому виписуєте саме «Панораму»?

Ось їхні лаконічні відповіді:

Зубак Ірина Олександрівна, громадський діяч, голова ради ветеранів війни та праці при Мукачівській дистанції колії:

«Панораму» передплачую багато років. Цікава і правдива газета. Багато тем піднімає. Читабельний шрифт має, привабливий дизайн. Повчальні публікації стають у пригоді багатьом.

Подружжя Воронових Валерій Васильович та Оксана Петрівна:

«Панорама» – це наша родинна газета. Ми звикли до неї як до порадниці. Тут друкуються актуальні матеріали з реального життя. Заслуговують на увагу публікації історичної тематики міста. Ми любимо також розв’язувати кросворди, які збагачують інтелект.

Поліна Дідик, пенсіонерка:

«Я ще з далеких 60-х років передплачую газету «Панорама». Добре пам’ятаю матеріали Літковського та Бучинчика. Цього року не змінюю своїй традиції і знову замовляю підписку на тижневик, бо, по-перше, газета з кожним випуском вдосконалюється, стає цікавішою та інформативнішою. А, по-друге, саме «Панорама» для мене є джерелом новин про події у Мукачеві. От з останнього номера дізналась про те, що у центрі міста буде пам’ятник Святому Мартину. Тому з нетерпінням очікую на кожен номер цієї газети».

До речі, можна скористатися сервісом онлайн передплати і оформити підписку на газету "Панорама". Це, по перше, дуже зручно і, найголовніше, швидко.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0