Передплата газети "Панорама": зручні способи оформлення та оплати

Життя  29 листопада 2016 року, 08:12 3222 ФОТО

Передплатний період у самому розпалі. Бажання отримувати газету «Панорама» у 2017 році по підписці вже висловили чимала кількість людей. Переважна більшість них оформили передплату старим «дідівським» способом: завітали у відділення «Укрпошти» або в редакцію тижневика, де їм залюбки виписали газету.

Та прогрес не стоїть на місці. Є чимало людей, які бажають передплатити «Панораму», але, як це часто буває, дуже зайняті і не мають змоги особисто йти на пошту, стояти в черзі і т.д. Саме для них видання пропонує скористатися сервісом онлайн передплати. Це, по перше, дуже зручно і, найголовніше, швидко.

Процес онлайн передплати займе до 5 хвилин Вашого часу і потребує виконання буквально кількох кроків.

Крок 1 – реєстрація на сайті. Оскільки інтернет-видання «PMG.ua» дозволяє залогінитись через соцмережі, то це справа 10 секунд. Є, звичайно, і традиційний спосіб реєстрації (через електронну пошту).

Крок 2 – вибираємо тип видання. У Вас є можливість здійснити передплату як друкованої версії газети «Панорама», так і електронної.

Крок 3 – термін передплати. Місяць, три місяці, півроку чи рік: тижневик дає змогу вибрати зручний для Вас термін передплати.

Крок 4 – заповнення особистих даних та вибір способу оплати. Важливим у цьому пункті є правильно вказані прізвище та адреса для доставки газети. Щодо оплати, то для Вашої зручності є два варіанти: онлайн або у касі банку.

 

Всього чотири кроки і Ви отримуватимете щотижня газету «Панорама», яка зорієнтує в актуальних новини краю, дасть пораду та розрадить у будь-яку хвилину.

До речі, цьогоріч газету "Панорама" пенсіонери, учасники АТО, багатодітні родини та люди з обмеженими можливостями зможуть передплатити зі знижкою у 25 %. Оформити пільгову передплату на тижневик можна в редакції за адресою: м. Мукачево, площа Кирила і Мефодія, 29/3 , або зателефонувати за номером 066-083-96-03.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0