Ужгородський "Водоканал" погрожує відключити воду ромам з мікрорайону "Радванка" за борги

Життя  2 грудня 2016 року, 19:56 1016

КП «Водоканал м. Ужгород» постійно веде роботу із споживачами з метою якісного надання послуг та вчасного отримання оплати за ці послуги. У ході аналізу результатів періодичних контролерський перевірок та платежів по приватному сектору було виявлено, що «лідером» серед неплатників є мікрорайон Радванка. Причому, значна кількість споживачів, переважно ромського населення, жодного разу не оплачувала послуги протягом багатьох років.

Так, приватні домоволодіння лише частини згаданого мікрорайону (обмеженої вулицями Малоужанською, Українською, Гранітною) боргують понад півмільйона гривень, – повідомляє прес-служба "Водоканалу м. Ужгород".

Серед боржників особливо виділяється багатоквартирний будинок №85 по вулиці Ужанській (так званий, «циганський» будинок). Лише він боргує понад півмільйона гривень. З 27 особових рахунків (квартир) цього будинку, лише 7 обладнані приладами обліку. Левова частина цього боргу припадає на споживачів, нарахування яким проводиться залежно від кількості проживаючих осіб.

У зв’язку з наведеним, "водоканалівці" вимагає від мешканців, що мають борги або не мають заключеного договору, у якомога стислий термін звернутися до підприємства, надати оновлену інформацію про кількість проживаючих та власників цих помешкань, підтверджених належними документами для укладення договору на отримання нпослуг та на реструктуризацію (розтермінування) існуючої заборгованості.

Що ж до абонентів, які вже вкотре проігнорують вимоги щодо сплати боргів, та домоволодінь, у яких буде виявлено незаконне або бездоговірне під’єднання до мереж водопостачання та/або водовідведення будуть проводитись роботи по від’єднанню таких користувачів від централізованих комунальних мереж водопостачання та/або водовідведення.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0