В Ужгороді презентували пам’ятник захисникам України

Життя  6 грудня 2016 року, 12:57 615

Військовослужбовці, учасники АТО, військові капелани та волонтери 6 грудня зібрались на території Закарпатського обласного військового комісаріату.

Приводом стало відкриття пам’ятника воїнам-захисникам України.

Стелу із каменю та гільз від артилерійської зброї, яка містить послання бійців-захисників України виготовили за ініціативи учасника бойових дій Дениса Волошина, підприємця-волонтера Василя Кирика та за підтримки керівництва обласного військкомату.

– Ми вирішили спорудити цей пам’ятник в пам’ять про бійців, з якими ми проходили військову службу. Він символізує воїнів, які повернулись із виконання бойових завдань, та тих, хто загинув під час бойових дій, але теж повертається до нас у світлій пам’яті. Після перемоги, ми плануємо викарбувати тут імена всіх військових, які проходили службу у закарпатських підрозділах Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, військової служби правопорядку тощо, – зауважили у обласному військкоматі.

Підприємця за його волонтерську діяльність нагородили пам’ятною медаллю. Учасники заходу спільно помолились в пам’ять за загиблими захисниками України та під військове салютування поклали квіти до відкритої стели.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0