В Ужгороді презентували підсумки моніторингу захисту прав військових

Життя  8 грудня 2016 року, 16:47 979

8 грудня Українська Гельсінська спілка з прав людини за співпраці Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області презентувала підсумки моніторингового дослідження захисту прав військових та їхніх сімей в місті Ужгород.

Презентація дослідження та обговорення відбулась в приміщені  Закарпатської ОДА.

Моніторинг проводився в рамках апробації (перевірки на практиці) правозахисної «паспортизації» областей, забезпечення прав людини на рівні місцевих громад. Дані дії потрібно розцінювати як процес оцінки стану дотримання прав людини на локальному рівні.

Організатори ставили за мету проаналізувати діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади в сфері  захисту прав мобілізованих, військових, членів їхніх сімей та родин загиблих в місті Ужгород.

Період проведення дослідження : 27 вересня – 14 жовтня 2016.

Період, який підпадав під моніторинг: 14 квітня 2014 – 27 вересня 2016.

На основі зібраної інформації автори звіту виробили рекомендації Ужгородському міському центру зайнятості, Головному управлінню Держгеокадастру в Закарпатській області, ДВНЗ «Ужгородський національний університет» та Ужгородській міській раді разом з її структурними підрозділами. Представники даних структур зазначили, що рекомендації будуть прийняті до уваги. 

Після конструктивного обговорення учасники органів державної влади, Ужгородської міської ради та громадських організацій домовились про подальшу співпрацю та напрямки робити. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0