В Ужгороді вдруге пройшов навчальний семінар щодо проведення закупівель через систему ProZorro

Життя  8 грудня 2016 року, 23:03 712

6-7 грудня в Ужгороді, у "Совиному гнізді", проходило чергове навчання практичним навичкам користування електронними майданчиками в системі державних закупівель ProZorro та проведення електронних закупівель відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі». Захід провели на прохання керівників навчальних закладів міста для представників усіх розпорядників бюджетних коштів, у тому числі комунальних підприємств.

До слова, участь у семінарі взяли розпорядники коштів не тільки Ужгорода, а й Берегівської та Мукачівської міських рад, а також державних підприємств Ужгорода, йдеться у повідомленні Ужгородської міської ради.

Усі аспекти закупівель в розрізі Закону «Про публічні закупівлі» роз’яснювали фахівці ТОВ «Український консультаційно-правовий центр», експерти у сфері державних закупівель, розробник програми дистанційного навчання спеціалістів у сфері держзакупівель, учасник проекту Мінекономрозвитку та торгівлі разом із Проектом ЄС «Гармонізація систем державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0