"Пересічники" розповіли про те, чому їм не дозволяють розвертатися на кордоні

Життя  9 грудня 2016 року, 22:29 2459 ВІДЕО

Ще в листопаді на КПП «Ужгород» на нейтральній території з’явилася огорожа, яка унеможливила розворот автомобілів для здійснення так званої «пересічки». Активісти надіслали інформаційний запит до Чопського прикордонного загону, а також до фіскальної служби, аби ті пояснили на підставі чого наразі заборонений розворот, який був дозволений на цьому ж КПП в попередні 5 років.

"Повертаючись до відповіді, яку ми отримали від митниці – хочу сказати, що вся інфраструктура належить митниці саме. І вони мають нею розпоряджатися і оскільки митниця не давала дозвіл на встановлення таких парапетів, то огорожа встановлена не законно", – каже активіст Павло Білецький.

Маючи відповідь митниці, активісти спробували все ж здійснити розворот, незважаючи на огорожу. Спроба закінчилась конфліктом на кордоні.

"Коли ми зробили те маленьке коло, до нас підбігли прикордонники і почали кричати. І дійшло до того, що 5 чоловік на мене накинулися не зрозуміло по якій причині. Почали мене скручувати, я питаю «за що?», і ніхто нічого не може сказати. Зробили мені затримання я і на руках мав синці, пошкодив спину і ноги побив, бо вони мене прижали і якби не працівники поліції не втрутилися, не знаю чим би то закінчилося", – мовив "пересічник" Віталій Тереля.

Допоки питання «пересічки» не вирішать на законодавчому рівні активісти все ж просять повернути попередні правила. Це дозволить уникнути зайвих черг на конфліктів на кордонах. Разом з тим активісти сподіваються на якомога швидше прийняття бодай одного законопроекту, який врегулював би ці питання.

"Будь-який законопроект – це буде крок вперед. Який би він не був. Бо досі депутати взагалі не звертали увагу на ці питання. Чи це буде 200 доларів, чи тимчасове ввезення, чи застосування розробленого нами проекту розмитнення авто без обмежень", – сказав Павло Білецький.

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0