Через сварку з матір’ю двоє сестер втекли з дому

Життя  13 грудня 2016 року, 10:41 1027

Двоє сестер, 10 та 15 років, із села Луги, що на Рахівщині, через сварку з матір’ю втекли з дому. Працівники поліції відшукали дівчат за 40 кілометрів від домівки – в селі Ділове того ж району. 

30 листопада до рахівських правоохоронців звернулася 57-річна жителька села Луги. Жінка попросила допомоги в пошуках її дочок. Поліцейські з’ясували, що дівчата вже не вперше покидають домівку, останнього разу причиною втечі стала сварка з матір’ю, – зазначає відділ комунікації поліції в Закарпатській області. 

На пошуки дівчат було залучено весь особовий склад Рахівської поліції, розіслано орієнтування у всі поліцейські відділки області. 

Юних втікачок вдалося знайти у селі Ділове Рахівського району, що за 40 кілометрів від рідного села дівчат. Сестри перебували там у своїх знайомих.

Спеціалісти сектору ювенальної поліції поспілкувалися з дівчатами і вмовили їх повернутися до матері. На даний час дівчата перебувають вдома, зі своїми рідними. Водночас дільничний офіцер поліції пильніше спостерігатиме за ситуацією в сім’ї, аби надалі подібних випадків не виникало.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0