Ужгородці попрощались із бійцем АТО Михайлом Дзаком

Життя  15 грудня 2016 року, 22:37 1479 ВІДЕО

Ужгород у жалобі. В останню путь провели старшого солдата Михайла Дзака, який із серпня 2016 року перебував у зоні АТО.

Наприкінці листопада приїхав зі Сходу у відпустку на Закарпаття. 9 грудня повертався у зону бойових дій. Однак, серце військового зупинилося. Лікарі міста Дніпро причиною смерті називають гостру ішемічну хворобу серця.

"Він повертався із відпустки, ми його не дочекалися. Мав у п’ятницю прибути, ще вдень говорив з ним по телефону, а ввечері його не стало. Зараз іде слідство, поки нічого не можемо сказати, результатів поки нема. Це був хороший хлопець, доброволець. Він з перших днів зі мною там був. Навіть у своїх помислах нічого поганого не маю. Як солдат, як людина, як син для батьків він був чудовим", – каже Сергій Захожий, в.о. командира взводу зв’язку окремого розвідбатальйону ЗСУ.

Попрощатися із Михайлом Дзаком прийшли не лише родичі та бойові побратими, а й чимало небайдужих краян. Однокласники чоловіка сприймають його смерть не тільки як особисту трагедію, це втрата для усієї країни.

"Причому ми з ним були ще і в дитячому садочку разом. І важка втрата, тому що доводиться дивитися в очі батькам його, бабусі, найближчим рідним. Такі важкі втрати, вони дуже близько, ближче, ніж ми можемо собі уявити. Це була просто світла людина, як можна по-іншому сказати про людину, яка вирішила присвятити себе у такий складний час захисту батьківщини? Це був його вибір. І очевидно значимий вибір для нас усіх. Ми розуміємо, що наша країна втрачає таку світлу і щиру молодь. Важко щось казати в такий день, просто нехай буде світла пам’ять, кожному такому хлопцеві", – мовила Маріанна Колодій, однокласниця загиблого Михайла Дзака .

Поховали Михайла Дзака на Пагорбі Слави, поруч із іншими полеглими у війні на Сході.

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0