Дівчинку з Ужгорода, яку скалічило дерево, перевели до обласної дитячої лікарні у Мукачеві

Життя  21 грудня 2016 року, 08:48 2638

12-річну ужгородську школярку Аніту Білей, на яку під час обрізки дерев у м.Ужгород впало дерево, перевели у Мукачівську обласну дитлікарню.Про це повідомили близькі до родини травмованої школярки джерела.

Дівчинка перенесла вже 14 оперативних втручань, але ситуація погіршується.

"12 річну Аніту, на яку під час робіт щодо зрізання дерев у м. Ужгород впало дерево, перевезли у мукачівську лікарню. Окрім того, що ногу дівчинки сильно покалічило, і вона вже перенесла 14 операцій на нозі, у неї виявили проблеми з кісткою ноги. Лікарі прийняли рішення перевести дитину в Мукачівську лікарню тому, що потрібно робити операцію по видаленню відумерлої частини кістки ноги. Ситуація з ногою є загрозливою і лікарі наразі радяться зі своїми київськими колегами, аби розробити план дій. Врятувати ногу дитині – це головне завдання, яке треба вирішувати негайно", – повідомляють близькі.

Нагадаємо, що в Ужгороді дерево впало на дівчинку-школярку: медики повідомили про стан дитини. Пошкодження м’яких тканин виявилося значно серйознішим, ніж очікували. Травму лікарі характеризують, як серйозну і незвичну.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0