Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 800+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 16 800+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 13 800+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 600+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2100+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Дівчинці, на яку впало в Ужгороді дерево, депутати виділили 30 тисяч гривень на лікування

Дівчинці, на яку впало в Ужгороді дерево, депутати виділили 30 тисяч гривень на лікування

Дівчинці, на яку впало в Ужгороді дерево, депутати виділили 30 тисяч гривень на лікування

До розгляду на сьогоднішній сесії Ужгородської міськради до порядку денного за пропозицією міського голови Богдана Андріїва включили проект рішення про виділення допомоги – 30 тисяч гривень – для дівчинки, з якою стався нещасний випадок під час обрізання дерев біля ЗОШ №12 та 15 та проект про затвердження технічної документації із землеустрою щодо ділянки в районі вул. Загорської – Ів. Франка, де планується будівництво нових школи та садочка.

ВІДЕО ДНЯ

Депутати одностайно підтримали цю пропозицію, – йдеться у повідомленні прес-служби міськради.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно