У наступному році в Ужгороді планують замінити пасажирські автобуси на вдвічі більші

Життя  26 грудня 2016 року, 22:08 965

Робочу нараду з перевізниками провели сьогодні міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та його перший заступник Іштван Цап. Богдан Євстафійович насамперед наголосив на роботі під час свят – щоб водії дотримувалися графіків руху, адже ужгородцям і гостям міста необхідно вчасно дістатися куди потрібно і 1 січня, і на Різдво, й в інші дні. Міський голова попросив ще раз звернути особливу увагу на чистоту в салонах автобусів, зовнішній вигляд водіїв, їхнє спілкування з пасажирами.

Прикро, що сьогодні знову в соцмережах повідомлялося про випадок із школярем, у якого вимагали оплату за проїзд. На нараді доручили перевізнику з’ясувати всі обставини конфлікту, суворо попередити водія та інших шоферів, аби не допускали подібних ситуацій, – йдеться у повідомленні Ужгородської міськради.

Обговорили також заміну автобусів на міських маршрутах, зокрема, і на транспортні засоби більшої пасажиромісткості. Перевізники зазначали, що хоч це і уже складно в нинішніх умовах, проте працюють над цим постійно і вже до вересня наступного року сподіваються замінити близько двох десятків транспортних засобів на майже удвічі більші – для 46-50 пасажирів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0