Ужгородські міні-скульптурки переодягнули у святкове вбрання

Життя  30 грудня 2016 року, 16:07 931 ВІДЕО

Міні-скульптурки Ужгорода вже вдруге до свят одягли у новорічно-різдвяне вбрання. Нещодавно їх прикрасили до свята Миколая. Сьогодні ж вони отримали новий – новорічно-різдвяний одяг.

"В місті з’явилося таємне міністерство міні-скульптурок куди вперше надіслали одяг для міні-пам’ятників. І от зараз надійшлов від них ще один святковий одяг. Цього разу це такі сині з білим речі. Одягаємо в головний убір – це шапочки і шарфики, тепер зима і хочеться аби їм теж було тепло", – каже дизайнер Світлана Василян.

Наразі в місті – 26 міні-скульптурок. Новостворене міністерство прагне аби з кожним роком їх ставало все більше, сподіваються, щ о колись Ужгород стане столицею міні-пам’ятників і матиме їх аж 1001.

"Це родзинка нашого міста і в перспективі ми плануємо створити 1001 скульптурку в Ужгороді. Чому світова столиця, а тому що ми хочемо щоб це були пам’ятки світового значення. Це відомі особистості. Відомі події, тваринки відомі, аби гості з різних країн світу могли приїжджати, робити з ними фото і розповідати про це друзям, розповідати про те, що в Ужгороді діє така казка", – мовила ужгородка Надія Попадюк.

Джерело: Ужінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0