Після Нового року частина ужгородців залишилась без провідних українських телеканалів

Життя  3 січня 2017 року, 15:49 2441

У перший день Нового 2017-го року з телеекранів абонентів однієї з мереж кабельного телебачення в Ужгороді зникли деякі українські телеканали. Насамеред, йдеться про телеканали медіагруп "1+1 медіа" (1+1, 2+2, ТЕТ) та "StarLightMedia" (Новий, ICTV, СТБ, М1). Про це повідомляють ужгородці у соціальних мережах.

Причиною цього є те, що 1 січня починає діяти закон, який змінює правила трансляції українського кабельного телебачення. Так, провідні телевізійні групи отримують право вимагати від операторів кабельного телебачення плату за свій продукт в їх мережах.

Як розповів інтернет-виданню "PMG.ua" директор однієї з мереж кабельного телебачення Ужгорода Ярослав Яцола, з Нового року медіагрупи вимагають високу ціну за трансляцію телеканалів у кабельний мережах. "Холдинги пропонують трансляцію телеканалів попакетно разом з телеканалами, які не є рейтинговими та популярними серед глядачів. Я не хочу змінювати вартість соціального пакету, оскільки частина абонентів проклинатиме мене", – мовив пан Ярослав.

Наразі, за його словами, транслюють телеканали холдингів "Inter Media Group" (Інтер, НТН, К1, Ентер-фільм, Піксель) та "Медіа Групи Україна" (Україна, НЛО TV, Футбол 1/2). А щодо трансляції інших каналів ведуться перемовини. " Зараз ми робимо все щоб якнайшвидше і, відповідно до чинного законодавства та ліцензійних умов, домовитися з усіма українськими медіагрупами щодо ретрансляції українських телеканалів на прийнятних умовах", – зауважив керівник кабельної мережі.

Щодо інших кабельних мереж Ужгорода та Мукачева, то у їх абонентів усі українські телеканали не зникли. Щоправда, тарифи на послуги кабельного телебачення, зважаючи на вартість ретрансляції, зросла вже з 1 січня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0