У Мукачеві працюватиме новий ЦНАП

Життя  5 січня 2017 року, 18:13 3489

Оформлення прав водія, закордонного та внутрішнього паспортів, реєстрація шлюбу, оформлення документів на житло та землю – все це стане доступним мукачівцям в приміщенні Ратуші. Приміщення нового ЦНАПу стане комфортним центром послуг як для бізнесу, так і для мешканців. Тут можна буде отримати понад 200 адмінпослуг.

Центр працюватиме з понеділка по суботу, запровадять електронну реєстрацію подачі документів.

Також в приміщенні центру можна буде й оплатити адмінстративні збори за надані послуги.

Комунальним підприємством «Мукачівпроект» розроблено проект реконструкції Центру надання адміністративних послуг. Ескізний проект вже затверджено на засіданні техради міськради, - зазначає Мукачівська міська рада.

Діюча будівля Ратуші матиме завершений комплекс – позаду проведуть добудову. У новому ЦНАПі діятиме кілька служб, зокрема й паспортний стіл, міграційна служба, працюватиме держгеокадастр, МРЕВ, БТІ, зал урочистих подій РАГСу. Відтак, очікується, що містянам стане значно простіше оформлювати всі документи.

Загальна площа добудови – 1900 метрів квадратних. Одна з сторін буде скляна. На першому поверсі працюватиме офіс міграційної служби, рецепція, зал очікування, санвузли. На другому поверсі працюватиме зал урочистих подій РАГСу, Держгеокадастр, МРЕВ. На третьому поверсі діятиме безпосередньо ЦНАП. Тут облаштують 18 кабінетів та серверну. Будівля буде облаштована для людей з особливими потребами.

Проект реконструкції ЦНАПу буде розглянуто на засіданні містобудівної ради. Цьогоріч проект почнуть втілювати в життя, кошти для цього вже передбачено у міському бюджеті.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0