"Мукачівська справа": жоден із допитаних потерпілих не має претензій до "Правого сектору"

Життя  19 січня 2017 року, 08:25 2227

Адвокат чотирьох бійців "Правого сектору", котрих обвинувачують у тероризмі у справі про мукачівську стрілянину в липні 2015 року, Роман Бухтояров розповів, що на вчорашньому засіданні жоден із потерпілих не виказав претензій до обвинувачених, а один узагалі відмовився від статусу "потерпілого".

"Сьогодні було перше засідання по суті справи, розглядали покази потерпілих. Їх було 8 чоловік, серед яких шестеро колишніх беркутівців. Усі восьмеро потерпілих під час своїх показів заявили, що не мають жодних претензій до хлопців із "Правого сектору", яких звинувачують у цій справі, заявили, що не пам’ятають, аби хтось із цих чотирьох у них стріляв. Примітно, що один із чоловіків узагалі відмовився від статусу "потерпілий" у цій справі – зробив заяву, де попросив суд не вважати його потерпілим", – повідомив Бухтояров.

Нагадаємо, вчора в Мукачівському міськрайонному суді проходило засідання по суті "мукачівської справи". У ній обвинувачують 4 бійців "Правого сектору" в тероризмі, прокурори просять для бійців довічного ув’язнення.

Наступне засідання у цій справі відбудеться 30 січня. На ньому допитають ще 10 потерпілих в мукачівській стрілянині.

Джерело: Укрінформ
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0