Поліція охорони Закарпаття підсумувала попередній рік роботи

Життя  19 січня 2017 року, 16:32 3789 ВІДЕО

2016 рік – рік реформ. Не оминули реформування і органи МВС. Так з 7 листопада 2015 року, відповідно до Закону України «Про Національну поліцію» та Постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 № 834, було створено Департамент поліції охорони, а також управління і відділи поліції охорони в областях, серед яких і в Закарпатській області.

Структура охорони в органах МВС працює на ринку вже 64 роки. Протягом тривалого часу служба лідирує за всіма показниками серед інших охоронних фірм. Працівники поліції охорони надають широкий спектр послуг: пультова та фізична охорона, швидке реагування на спрацювання кнопок «Термінового виклику поліції», монтажні роботи, охорона квартир, будинків, цінностей. У 2016 році на працівників поліції охорони чекала переатестація, яку бійці Управління пройшли без втрат, – зазначає управління поліції охорони в Закарпатській області.

Наразі під захистом поліції охорони Закарпаття перебуває близько 4000 тисяч об’єктів різних форм власності, що на 6% більше, ніж у минулому році. Серед цих об’єктів є приміщення з особистим майном громадян – 1824, а також 34 стаціонарних об’єкти, які охороняються фізично безпосередньо працівниками поліції охорони.

– Приємно, що свою безпеку нам довірили музеї області: Обласний краєзнавчий, Архітектури та побуту, художній музей ім.Бокшая, адміністративні будівлі: приміщення облдержадміністрації, прокуратури, також під нашою охороною і почесні консульства. Під пильною охороною Управління і заклади освіти. Хоч на сьогодні їх мало, але ми працюємо над збільшенням кількості, адже безпека дітей – понад усе, - зокрема зазначив полковник поліції Андрій Литовченко, керманич Управління поліції охорони Закарпаття.

Також під охороною в області перебувають 49 ювелірних магазинів та 43 ломбарди.

Розповів Андрій Литовченко і про соціальний проект – кнопки екстреного виклику поліції.

Підрозділи поліції охорони перебувають в системі єдиної дислокації з територіальними органами поліції, тому, окрім безпосереднього несення служби з охорони об’єктів, постійно долучаються до охорони громадського порядку на території області. Відтак, згідно даних ГУ НП, загальна кількість кримінальних правопорушень, розкритих за участю поліції охорони – 365. З них 132 – крадіжки особистого майна громадян, 20 – крадіжки з інших форм власності. Також виявлено 510 адміністративних правопорушень.

У своєму відеозвіті очільник Закарпатської поліції охорони розказав і про плани на 2017 рік, а також закликав жителів краю подбати про захист свого помешкання.

Детальніше – дивіться відео:

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0