Підприємець скаржиться на тиск з боку муніципальної поліції Мукачева

Життя  28 січня 2017 року, 12:05 6448 ВІДЕО

Мукачівські "муніципали" обгороджують турнікетами вхід у магазин, мотивуючи це тим, що тут будуть аварійно-ремонтні роботи. Таким чином паралізують роботу торговельної точки. Місце події – вулиця Духновича, 3 у Мукачеві. За цією адресою знаходиться магазин будівельних матеріалів. Журналістам та патрульній поліції "муніципали", які начебто охороняли громадський порядок, пред’явити доручення чи будь-які інші документи, на підстав яких вони діють, вони так і не змогли. 

Вони обгородили усе, щоб ніби-то розкопати місце аварії. На місці події також були і працівники "Водоканалу", які мали б обстежувати місце аварії. Інші також не змогли пояснити, чому вони там знаходяться.

"З учорашнього дня у мене виник конфлікт з начальником муніципальної поліції. Він прийшов і сказав, що я повинен кудись з’явитись. Я у нього уточнив, ким він є. А він відповів грубими словами. У мене є свідки, які все чули. Якщо начальник муніципальної поліції так розмовляє, так і відповім. І ось бачите результат. Викликав поліцію. Сказали їм прибрати. Але, як бачите, нічого не прибрано. Навіть не реагують на поліцію", – мовив власник магазину.

Поліцейська Єлизавета Хотіна сказала, що "муніципали" їм пояснили, що вони огородили ділянку магазину через водозлив. Ми ппросили, поки не прибула техніка, дану огорожу прибрати. 

Муніципальна поліція склала припис, однак для чого обгороджувати вхід у приміщення, якщо ніякої аварії не було, так і не пояснили. У резульатті "муніципали" покинули місце події. Техніку і турнікети так і залишили на місці.

Власнику приміщення довелось кілька разів поспіль викликати наряд поліції. Окрім того, на місці події працювала слідчо-оперативна група. 

Та на цьому все не закінчилося. Поліціянти забрали турнікети, і після того муніципали знову їх поставили. Під кінець для на місце події приїхав сам начальник муніципальної поліції Вячеслав Роман. Представники патрульної поліції порадили власнику приміщення оскаржувати, на його думку, неправомірні дії "муніципалів" у правоохоронних органах.

Нагадаємо, що у вересні у присутності "муніципалів" огорожею та печаткою тимчасово закрили кінотеатр "Перемога".

Детальніше – у відеосюжеті "М-Студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0