Заступник мера Ужгорода Іштван Цап заявив, що у травні минулого року були спроби провдення обшуків у його кабінеті

Життя  30 січня 2017 року, 16:27 1368
Заступник мера Ужгорода Іштван Цап заявив, що у травні минулого року були спроби провдення обшуків у його кабінетіФОТО: Наталя Боднар

Про це він повідомив після засідань про обрання йому запобіжного заходу та відсторонення його від посади, які вчергове перенесли. Іштван Цап підкреслив, що вважає незрозумілим чому прокуратура не з’явилась на засідання.

«Підозрюваний Іштван Цап став свідком того, що прокуратура не з’явилась на засідання. Перша картинка мала бути: «чиновник-гроші-кайданки», – не склалося, картинка друга: «чиновник-біга-кайданки», – не склалося. Напевно готують третє картинку. В п’ятницю вони були готові закрити мене у в’язницю, а сьогодні не з’явились», – сказав Цап.

Заступник мера також зазначив, що він продовжує виконувати свої посадові обов’язки. Наразі у міській владі готуються до проведення «Сакура фесту» та винного фестивалю.

«Я знаю, слідство і прокуратура буде вимагати обрати як запобіжний захід тримання під вартою. Вони будуть клопотати, а ми будем заперечувати. Це ж логічно», – сказав Цап.

Заступник мера також підкреслив, що не збирається тікати і залишати Ужгород.

«Куди тікати? В гори? Партизанити? Це ж не серйозно! Закордон? Зараз всі активно шукають скріншот мого неіснуючого угорського паспорта. Може і намалюють його, хто зна», – сказав Цап.

Цап також сказав, що його телефони прослуховуються і ще в травні були спроби провести обшук у його кабінеті.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0