На вулицях Ужгорода проведуть ямковий ремонт доріг

Життя  7 лютого 2017 року, 16:18 1716

Провести ямковий ремонт вулиць, починаючи з тих, де найбільш інтенсивний рух транспорту, – таке доручення дав міський голова Ужгорода Богдан Андріїв комунальному підприємству КШЕП.

Днями комісія фахівців уже провела огляд міських шляхів, на яких незвичні за останні кілька років морози, сніг та лід, перепади температур пошкодили дорожнє полотно. Як повідомив сьогодні під час щотижневої наради з керівниками комунальних підприємств і служб в Ужгородській міськраді директор КШЕПу Іван Довбак, уже складена схема проведення робіт. Планують працювати з цього четверга, в суботу і неділю також, бо саме на ці дні прогнозують теплу і сонячну погоду. За потреби необхідні роботи вестимуть і в нічний час, – зазначає Ужгородська міська рада.

Почнуть із транспортного моста ім. Масарика (біля готелю «Ужгород»), кола на площі Дружби народів, вулиць Грушевського, 8 Березня, Заньковецької, Загорської, Шумної, вулиць найбільш насичених транспортом, автобусних маршрутів, далі перейдуть на більш другорядні вулиці.

Зазвичай такі роботи після зимового періоду проводилися хіба наприкінці березня – у квітні, зараз же працюватимуть уже, використовуючи технологію холодного асфальту.

Заробляти ями будуть асфальтно-бетонною (холодною) сумішшю з механічним трамбуванням попередньо очистивши їх, провівши підготовку з використанням щебеню.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0