Ужгородська міська дитяча лікарня отримала в подарунок високоточний мікроскоп

Життя  8 лютого 2017 року, 10:07 1625

Секретар Ужгородської міської ради Андріана Сушко та депутат Олеся Афанасьєва, які сьогодні брали участь у передачі Ужгородській міській дитячій лікарні високоточного мікроскопу зі всесвітньовідомою «цейсівською» оптикою від представників Пріорату Закарпаття Ордену Госпітальєрів Св. Іоанна Ієрусалимського, Лицарів Мальти, оглянули також, як упорядковують відремонтоване відділення захворювань органів дихання (третій поверх). У 2016-му на оновлення відділення кошти виділили із субвенції з державного бюджету та частково з міського бюджету.

Головний лікар закладу Ігор Рошко провів невеличку «екскурсію», розповів про численні нововведення, які вже незабаром діятимуть у цьому відділенні. Зокрема, вперше стіни в зоні досяжності дітей покриті спеціальним лаком, що дозволить їх мити і підтримувати тривалий час у чистоті, – зазначає Ужгородська міська рада.

Кожна палата оснащена новими світильниками, а також лампами приглушеного нічного освітлення. Встановлено вже у кожній палаті і бактерицидні лампи, а коли безпосередньо проводитиметься кварцування, про це попереджатиме застережний світловий напис, адже такі промені шкідливі для зору.

Нова вся сантехніка, душова кабіна для персоналу, вперше облаштована протипожежна сигналізація – все це для зручностей, комфорту та безпеки і маленьких пацієнтів, і працівників закладу. На цей рік у програмі соціально-економічного розвитку передбачено також ремонт на 2 поверсі міської дитячої лікарні, у відділенні раннього дитинства.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0