Прибирання вулиць в час снігопаду обійшлось бюджету Мукачева у понад мільйон гривень

Життя  8 лютого 2017 року, 17:04 6545 ДОКУМЕНТ

Про  це стало відомо з відповіді на інформаційний запит, який отримали журналісти "PMG.ua". Нас цікавила сума коштів, витрачених на прибирання в період найбільших снігопадів, які вирували з 3 до 14 січня. Як відомо, більша частина вулиць на той період перебувала в катастрофічному стані, сніг не прибирався і не вивозився.

В листі за підписом заступника міського голови Едуарда Барчія, зокрема, йдеться про наступне: "… повідомляємо, що звітним періодом, за який комунальні підприємства надали акти виконаних робіт, є період з 20.12.2016 по 20.01.2017 року. Приблизна вартість робіт по прибиранню снігу становить 1 194,00 тис. грн."

Читайте також: Бардак на вулицях Мукачева: сніг паде і тане, а прибирати його нема кому

Водночас, відповідаючи на інформаційний запит міський чиновник поспішив запевнити, що “дана сума включає в себе такі види робіт, як: утримання вулиць, доріг, тротуарів; очищення урн, територій від щойно випавшого та ущільненого снігу, згрібання снігу у вали та купи; посипка тротуарів інертними матеріалами та реагентами; чергування водіїв спецтранспорту; виїзд спецтехніки для очищення доріг, мостів та тротуарів, механізована посипка доріг, механізоване та ручне навантаження снігу з подальшим вивезенням”.

Сума за мірками міського бюджету досить значна, а ось чи справились комунальники зі своїм завданням – це вирішувати громаді міста, яка була свідком тих подій.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0
Егор Кос 09.02.2017, 13:36
Это пиздец, ребята!