"Пікантна" смерть священика в сауні з дівчатами: односельці розповіли, яким був отець Іван

Життя  9 лютого 2017 року, 09:49 4755

Брат 27-річного протоієрея, якого в кінці січня виявили мертвим у сауні з дівчатами під Києвом, служить у церкві, а дружина – дочка священнослужителя.

Видання дізналося деякі факти із життя секретаря намісника Свято-Введенського монастиря Іоанна Корнути.

Отець Іван (у миру Іван) виріс у селі Колодне Закарпатської області. Односельці кажуть, що в юнацькі роки майбутній священослужитель гарно грав у футбол.

"Його батько – шкільний учитель фізкультури. Він серйозно займався фізичним здоров’ям Івана і його брата Василя (до недавнього часу служив в одному зі столичних храмів - ред.)", – розповіли нам місцеві жителі.

Після школи Іван Корнута навчався у духовній семінарії. Незабаром одружився на дівчині із Закарпаття, яка, зі слів односельців, є дочкою священослужителя.

Читайте також: Смерть священика у сауні із дівчатами: всі подробиці

Тим часом в УПЦ не особливо бажають коментувати ситуацію зі смертю священослужителя. У Свято-Введенському монастирі журналістам порадили звертатися у Метрополію.

Глава Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП єпископ Климент Вечеря розповів, що тіло Іоанна Корнути поліція виявила в парку. "Таку інформацію мені розповіла дружина і батьки покійного", – сказав він.

Водночас начальник прес-служби головного управління Національної поліції у Київській області Микола Жукович підтвердив нашим журналістам, що тіло священика правоохоронці виявили у сауні. Однак хто саме був разом з отцем Іоанном, у поліції не говорять.

"Сауна була замовлена. Прийшли люди, відпочивали. Потім двоє людей пішли, а чоловік (священик - ред.) залишився. Незабаром прийшла прибиральниця, яка виявила, що чоловік лежить не рухаючись. Вона викликала поліцію і швидку", – розповів Жукович.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0