Парки та сквери в обласному центрі облаштовуватиме розробник ландшафтної карти Львова

Життя  14 лютого 2017 року, 13:16 1242

Днями в Ужгороді знову побував розробник ландшафтної карти Львова, проектів реконструкції Стрийського парку та парку ім. Івана Франка в цьому місті – старший викладач кафедри містобудування Інституту архітектури Національного університету "Львівська політехніка" Степан Тупісь.

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся зі Степаном Павловичем, обговорили можливості оновлення і впорядкування ужгородських парків і скверів, набережних. Богдан Євстафійович запросив львівського науковця взяти участь в оголошених конкурсах на реконструкцію парків "Боздоський" та "Підзамковий", площі Ш. Петефі, Ротарійського парку, надати рекомендації щодо змін "зеленої" частини центру Ужгорода, – йдеться на офіційній сторінці Ужгородської міської ради.

При цьому наголосив, що потрібно зберегти все краще з минулого цих зелених зон, історичні особливості, бо ж, наприклад, парк "Підзамковий" має понад 400-літню "біографію". Водночас парки та сквери в Ужгороді повинні бути зручними і комфортними для відвідувачів.

Степан Тупісь уже ділився з ужгородцями досвідом – виступав на прес-конференції, яку в листопаді зорганізували учасники робочої групи, котра розробляє комплексну програму озеленення нашого міста на 2017-2022 роки.

Цими ж днями львівський фахівець разом із працівниками міської ради оглянув парк "Підзамковий" та "Боздоський парк", сквери Ужгорода і погодився долучитися до оновлення скверів Героїв Небесної Сотні та скверика Штефаника – біля площі Дружби народів, поруч зі встановленим восени пам’ятником одному із засновників державності Словаччини Мілану Растіславу Штефанику.

При обговоренні йшлося про пріоритети, скажімо, у скверику Героїв Небесної Сотні умовою є зберегти фонтан або ж облаштувати новий, органічно "вписати" малі архітектурні форми – лавки, урни для сміття для зручного відпочинку.

Степан Тупісь зазначив, що з цікавістю долучився до роботи щодо впорядкування зелених зон Ужгорода, а також запропонує подавати креатині пропозиції студентам старших курсів Національного університету "Львівська політехніка".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0