Двоє школярок з Ужгорода стали жертвами ігор у "групах смерті" у соцмережах

Життя  15 лютого 2017 року, 09:45 42683 ВІДЕО

Жертвами небезпечної гри у соціальних мережах стали ужгородські школярки. Місяць тому двоє учениць гімназії зареєструвались на сторінці групи «ВКонтакті» й почали виконувати завдання так званих «кураторів». Їх змусили сфотографуватись оголеними, а потім розіслати ці свої ж фото іншим.

Світлини потрапили на очі батькам, якій й зупинили небезпечний флеш-моб. Про випадок чули й інші діти. Кажуть, теж заходили у ці групи в соцмережах, навіть знають умови та правила гри.

У гімназії кажуть: про небезпеку й ризики мережі, правильне використання Інтернету з учнями говорять постійно. На уроках їхні мобільні телефони завжди знаходяться на учительському столі, а на перервах у коридорах навіть показують спеціальні ролики.

Проблема виникає вдома, коли без контролю діти починають цікавитись сумнівними сайтами.

Психологи зазначають: такого роду сайти впливають найбільше на дітей від 5 до 9 класів. У молодшому віці вони більш довірливі. Цього тижня у всіх ужгородських школах проводять спеціальне анкетування для батьків. Кажуть: попередити проблему мають саме дорослі. 

Всеукраїнські опитування показують: лише 5% батьків стежать за сторінками дітей у соціальних мережах. А у так званих "групах смерті" 13 тисяч українських користувачів. 

Детальніше – у відеосюжеті "21-го каналу".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0
Orsolya Török 15.02.2017, 10:53
номер служби екстреної допомоги: 099 632 1818, 068 770 3770 http://nicekit.ru/parental-control/time-boss.php Time Boss Pro.