На Закарпатті у поляка вилучили в іноземця 2250 пачок «L&M»

Життя  15 лютого 2017 року, 11:18 587 ФОТО

Громадянин Польщі намагався перемістити тютюнові вироби через кордон, проте працівники Закарпатської митниці ДФС спільно з прикордонниками в пункті пропуску «Малий Березний» завадили йому довести справу до кінця.

Іноземець заїхав автомобілем «FIAT DOBLO» в зону митного контролю смугою «червоний коридор». Для митного контролю водій подав паспорт громадянина та реєстраційний документ на транспортний засіб, – стверджує ГУ ДФС України в Закарпатській області.

Працівники митниці, враховуючи результати аналізу ризиків та те, що автомобіль вперше перетинав кордон, направили транспортний засіб для проведення поглибленого огляду.

Під час опитування іноземець зазначив, що не перевозить товари та предмети заборонені або обмежені до вивезення з митної території України, а також приховані від митного контролю.

Однак, при проведенні поглибленого огляду транспортного засобу виявлено незаявлені під час усного опитування та приховані від митного контролю 2250 пачок «L&M», вітчизняного виробництва з акцизними марками України. Тютюнові вироби знаходились в салоні автомобіля у спеціально виготовленій ніші.

Таким чином, іноземець вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ, що ускладнюють їх виявлення.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Цигарки, вартістю 43 875 грн, та автомобіль, вартістю 65 596 грн, вилучено. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0