Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 800+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 16 800+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 13 800+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 600+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2100+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

П’яний водій в’їхав на своєму "Renault" в огорожу

П’яний водій в’їхав на своєму "Renault" в огорожу

За добу група швидкого реагування Хустщини спіймала двох водіїв, які сіли за кермо в стані алкогольного сп’яніння в райцентрі та в селі Велятино.

ВІДЕО ДНЯ

Вчора, 15 лютого, група швидкого реагування Хустського відділу поліції склала два протоколи за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння, – інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Перший водій, будучи в стані алкогольного сп’яніння, в’їхав на своєму «Renault» в огорожу в селі Велятино Хуствського району. Чоловік, який уже мав проблеми із законом, відмовився від освідчення, мав явні ознаки алкогольного сп’яніння.

Реклама

Другий випадок стався в Хусті, ГШР зупинили «Fiat», який проігнорував знак «в’їзд заборонено». Правоохоронці доставили водія до місцевої лікарні, де його було освідчено. Аналіз показав, що хустянин перебував в стані алкогольного сп’яніння.

 

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно