Засідання Ужгородського міськрайонного суду у справі екс-керівника закарпатського осередку Правого сектору перенесли на березень

Життя  17 лютого 2017 року, 15:26 944

Журналістка Алла Хаятова на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила про сьогоднішнє засідання в Ужгородському міськрайонному суді, яке,  за її словами,  завершилося фактично нічим, а точніше – перенесенням на 24 березня.

Причина – не з’явилися «потерпілі». Олександра Сачка, екс-керівника закарпатського осередку Правого сектору судять за «злочини» часів Революції Гідності.
Це, зокрема, знаменита «скотчова» люстрація митника-мажора Харченка. Саме його неявка в суд цілком зрозуміла: з Криму, де він зараз успішно продовжує трудовий і творчий шлях, добиратися трохи далеченько й загалом якось, певно, незручно… Чому ж не приїхав люстрований ледь не всім Ужгородом на Народній площі прокурор із кримінальним шлейфом Кайло – питання відкрите

Щодо іншого інциденту, котрий фігурує в матеріалах справи та стосується дачі Медведчука «Ведмежа діброва» – ситуація дещо інша: представник «потерпілих» ніби був, але не міг визначитися, кого саме представляє, про що запитував … у суду. Оскільки ті також не знали, то, відповідно, нічого і не сталося... Тепер доведеться чекати березня, коли заплановане продовження розгладу цієї справи, – йдеться у повідомленні журналістки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0