У Мукачівському відділенні "Ощадбанку" гроші валялись на землі, – колишній працівник фінустанови

Життя  21 лютого 2017 року, 08:05 3209

Водій інкасаторського автомобіля "Ощадбанку" Василь Шкрюба розповів цікаві деталі зберігання коштів у Мукачівському відділенні фінустанови.

За словами чоловіка, гроші валялись на землі.

Наразі на вісім екіпажів інкасаторів в банку функціонували лише п’ять сейфів. Водій  інкасаторського автомобіля  стверджує, що в один сейф поміщався лише один міх з грошима.

Читайте також: На Закарпатті інкасатори "Ощадбанку" містичним шляхом "загубили" мільйон гривень

Василь Шкрюба зазначає, що під час кожної наради піднімав питання зберігання коштів, але ніхто не реагував на його зауваження. Справа зрушилась з мертвої точки лише після зникнення значної суми коштів. Січневий візит у мукачівське відділення "Ощадбанку" відразу двох комісій з Києва змусив керівництво фінустанови подумати про створення ще одного сховища для коштів.

Історію про зникнення коштів читайте з перших вуст.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0
Ярослава Титова 21.02.2017, 18:20
Зважаючи на появу на вашому сайті інформації щодо факту привласнення коштів колишнім інкасатором Закарпатського обласного управління Ощадбанку, просимо врахувати офіційну позицію Ощадбанку з цього питання та додати її до опублікованих матеріалів. Будемо вдячні, якщо при підготовці матеріалів журналісти вашого видання будуть звертатись до прес-служби Ощадбанку за коментарями Роз’яснення щодо факту привласнення коштів колишнім інкасатором 1. Підтверджуємо, що ситуація з привласненням коштів колишнім співробітником Ощадбанку мала місце. Зазначаємо, що це безпрецедентний та поодинокий випадок у нашій практиці. Причина – виключно людський фактор, поведінка одного конкретного працівника з кількатисячної команди інкасаторів. 2. Банк власноруч виявив злочин та повідомив про це правоохоронців. Підрозділ інкасації Ощадбанку – міцно згуртований колектив, у якому як ніколи цінується взаємовиручка, надійність та впевненість у кожному співробітнику. Ощадбанк докладає всіх зусиль для належного контролю та сумлінно ставиться до зберігання та перевезення інкасованих коштів. Перевірки проводяться регулярно, тому зникнення певної суми було оперативно з’ясовано саме внутрішніми службами банку. 3. Відповідно до нормативних актів Ощадбанку для встановлення умов та обставин, що призвели до крадіжки грошових коштів, а також винних осіб, було проведено ретельне службове розслідування. Після проведення перевірки всю інформацію було негайно передано до правоохоронних органів Закарпатської області. Банк оперативно вжив відповідних заходів, повідомивши про зловживання та надавши всі необхідні документи. Виявлені при службовому розслідуванні причетні особи були одразу ж звільнені з займаних посад. 4. Звертаємо увагу на те, що Ощадбанк виконав свої зобов’язання перед клієнтом, кошти якого було привласнено колишнім інкасатором. Кошти клієнту було відшкодовано банком у повному обсязі без затримок. Банк зацікавлений у попередженні, ранньому виявленні та запобіганні будь-яким злочинним діям.