В Ужгород їде мандрівна інсталяція, покликана привернути увагу на проблему торгівлі людьми

Життя  22 лютого 2017 року, 11:50 699

Протягом грудня 2016 та всього 2017 року мандрівна інсталяція «ГРАНІ» побуває у багатьох містах України. До Ужгорода вона потрапить 23 лютого і пробуде на площі Театральній до 9 березня.

«ГРАНІ» – це інсталяція, яка складається з трьох інформаційних кубів (розміром 1,4 м х1,4 м), що допомагають перехожим дізнатися більше про проблему торгівлі людьми, краще зрозуміти ризики, пов’язані з цим явищем, та можливості його попередження, – повідомляє прес-служба ЗАкарпатської ОДА.

На кубі «ЗНАЙ» нанесені реальні історії постраждалих від торгівлі людьми та інформаційна довідка, яка допоможе перехожим дізнатися ключові ознаки торгівлі людьми. На кубі «РОЗУМІЙ» розміщено основні факти про торгівлю людьми та правила безпечної міграції та працевлаштування. На кубі «ДІЙ» представлені корисні інформаційні ресурси, зокрема номер Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, Qr-code веб-сайту з протидії торгівлі людьми www.stoptrafficking.org. 

Офіційне відкриття інсталяції та брифінг для ЗМІ відбудеться у четвер, 23 лютого, на площі Театральній з 12.00 до 13.00.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0