Заступник мера Ужгорода зустрівся зі своїм угорським колегою з Ніредьгази

Життя  23 лютого 2017 року, 20:21 1111

Заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак напередодні в угорській Ніредьгазі зустрівся із заступником мера міста-побратима Ужгорода Атілою Ульріхом та керівником відділу міжнародного співробітництва Агнесою Шинкович – обговорювали перспективи співробітництва за кількома напрямками.

Зокрема, йшлося про проекти з підвищення безпеки міст, які намітили втілити під час візиту 1 лютого в Ужгород делегації угорської поліції; розвитку транспортної інфраструктури; зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, розширення обмінів культурницькими подіями, мистецькими колективами, спортивними командами, – повідомляє Ужгородська міська рада.

Розглядали на зустрічі і перспективи тристороннього співробітництва міст-побратимів Ужгорода, Ніредьгази та румунського Сату-Маре. Уже ближчим часом планується продовжити цей діалог під час спільного візиту до Сату-Маре.

Напрацьовуватимуть проекти і для долучення до програм транскордонної співпраці спільно зі Словаччиною, нового програмного періоду міжнародного Вишеградського фонду та інших фондів Європейського Союзу, в яких беруть участь Угорщина, Румунія, Словаччина та Україна.

Окремо обговорили перспективу проведення форуму міст-побратимів за участю представників словацьких Кошице, Міхаловце, німецького Дармштадту, угорської Ніредьгази, румунського Сату-Маре і нашого Ужгорода.

Уже 10 березня заплановано зустріч робочої групи з представників міст, яка обговорить деталі проектів за всіма напрямками.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0