Протягом вихідних в Ужгороді продовжать ліквідовувати ямковість на дорогах

Життя  24 лютого 2017 року, 21:03 723 ФОТО

Продовжити ліквідовувати ямковість на дорогах поки в найближчі дні дозволяє погода, працювати і у вихідні – таке доручення дав міський голова Ужгорода Богдан Андріїв сьогодні на робочій нараді з підрядниками, які займаються ремонтом доріг.

Мер обласного центру Закарпаття наголосив також на гарантійних зобов’язаннях, які зафіксовані в договорах на виконання робіт і що виконавці повинні виправити допущені недоліки власним коштом. Підрядники, у свою чергу, зазначили, що для себе проводять з’ясування причин цих недоліків, аби не допускати їх надалі, у тому числі визначать і якість асфальту, який закуповували на заводах, – інформує Ужгородська міська рада.

На нараді йшлося також про заплановані на цей рік капітальні ремонти вулиць, обговорили специфіку підготовчих робіт на вулицях, заміну мереж. Міському голові детально доповіли, які проекти вже підготовлені, які пройшли експертизу, а які вже подані на майданчик електронних закупівель.

У ході наради Богдан Андріїв також зателефонував колезі – міському голові Вінниці Сергію Моргунову, аби поцікавитися напрацюваннями, досвідом оновлення доріг у цьому подільському місті.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0