В Ужгороді молода жінка вирішила покінчити з життям. Врятували пильні сусіди та газовики

Життя  3 березня 2017 року, 08:50 1151

2 березня, у другій половині дня, фахівці аварійно-диспетчерської служби (АДС) Ужгородського відділення ПАТ «Закарпатгаз» отримали повідомлення з вулиці Канальної, 29, що в мікрорайоні Шахта обласного центр, мешканців багатоповерхівки турбував запах газу.

Газовики відразу ж провели інструктаж телефоном, звелівши до їх приїзду відкрити вікна в коридорах і помешканнях та провітрити приміщення. Вже на місці, з’ясувавши вірогідне джерело загазованості, постукали у двері, квартири, що викликала підозру. Одразу ж зауважимо: саме постукали, адже користуватись дзвінком, як і вимикачем з метою запалити світло, ризиковано: газ може вибухнути. Двері, на щастя, відчинили, – йдеться у повідомленні "Закарпатгазу".

– Як з’ясувалося, молода жінка, що орендувала помешкання, надумала використати газ в якості засобу для зведення рахунків із життям, – коментує інцидент старший майстер внутрішньо будинкових мереж Ужгородського відділення ПАТ «Закарпатгаз» Галина Голубка. – Конфорки на ПГ-4 ми відразу ж перекрили. За хвилину викликали «швидку».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0