Що нинішні власники легендарного кінотеатру «Ужгород» планують зробити в будівлі

Життя  7 березня 2017 року, 16:05 Ян Гострич 1195 ФОТО

Ще в 2012 році відбувались юридичні колізії навколо колись легендарного кінотеатру «Ужгород» на вул. Волошина в обласному центрі. Довгий час ця унікальна будівля перебуває в занедбаному стані. На невеликому клаптику території першого поверху працює кілька закладів, але сам кінотеатр, його хол і інші приміщення десятиліттями приходять до цілковитого занепаду.

І ось сьогодні, 7 березня, біля центрального входу помічено пожвавлення. На вул. Волошина з приміщення робочі вивозять мішки з будівельним сміттям, уламки меблів та інший непотріб. Прокоментувати свої дії чоловіки відмовилися і навіть спробували заборонити фотографувати те, що відбувається. Довелося нагадати роботягам статтю про перешкоджання журналістській діяльності, після чого роботи призупинилися, а вхідні двері закрили.

Судячи з усього, нинішні власники приміщення (а за певною інформацією це – родина екс-мера Ужгорода Віктора Погорєлова) вирішили зайнятися ремонтом колишнього кінотеатру. Звичайно, історична будівля зі славною історією в самому центрі міста просто зобов’язана функціонувати і приносити користь. До того ж, Ужгороду явно не вистачає хорошого сучасного кінотеатру в центрі.

Ось тільки виникають сумніви, що власники мають намір зберегти для міста культурний об’єкт. Якось це не в тренді. Куди простіше зруйнувати все і обладнати чергові торгові площі під маркою «Оренда» і «Секонд Хенд».

Джерело: Ужгород.ін
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0