В Ужгороді обговорили співробітництво на українсько-словацькому кордоні

Життя  8 березня 2017 року, 11:02 707

6-7 березня у пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецке» відбулись двосторонні переговори між представниками України і Словаччини щодо обговорення проекту Угоди про співробітництво під час здійснення контролю у пунктах пропуску на спільному кордоні.

Як інформує прес-служба Чопського прикордонного загону, у нараді брали участь перший секретар Посольства України у Словацькій Республіці з прикордонних питань Андрій Вальчук, представники Адміністрації Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби, Закарпатської обласної державної адміністрації.

Під час зустрічі сторони досягли згоди, що спільний контроль, найбільш вірогідно, буде запроваджено у пункті пропуску «Соломоново – Чієрна», який планують побудувати на території Словаччини. Розглядалось питання і щодо здійснення спільного контролю у діючих пунктах пропуску, що дозволить прискорити процедури оформлення.

Українська делегація ініціювала питання стосовно запровадження пішохідного та велосипедного руху в пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецке», а також щодо можливості відкриття контактного пункту на українсько-словацькому кордоні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0