Москаль просить Авакова і Князєва змінити керівництво нової патрульної поліції Ужгорода та Мукачева

Життя  9 березня 2017 року, 14:02 1684 ДОКУМЕНТ

На своєму офіційному сайті очільник Закарпаття Геннадій Москаль оприлюднив колективне звернення патрульних поліцейських Ужгорода та Мукачева, адресоване начальнику Департамента патрульної поліції Є. Жукову та, безпосередньо, голові Закарпатської ОДА.

Губернатор переконує, що 73 патрульні поліцейські написали на ім’я голови ОДА колективне звернення, в якому заявляють про "факти численних порушень законодавства, дисциплінарного статуту, приниження честі та гідності з боку начальника Управління патрульної поліції в Ужгороді та Мукачеві Ю.Марценишина, а також його заступника В.Наймана".

Наводимо текст звернення, оприлюднений Геннадієм Москалем, дослівно:

"Ми, що нижче підписалися, а саме: співробітники патрульної поліції Управління патрульної поліції в м.Ужгорода та Мукачеві (далі Управління), які є невід’ємною частиною народу України, підтверджуємо той факт, що з боку керівництва Управління, а саме: начальника Управління майора поліції Марценишина Ю.І. та заступника начальника Управління капітана поліції Наймана В.З. мають місце численні порушення законодавства, дисциплінарного статуту, приниження честі та гідності співробітників, пригнічення морально-психологічного клімату колективу, упередженого ставлення до деяких співробітників та інше. Дана ситуація негативно впливає на роботу та підриває авторитет патрульної поліції.

З огляду на викладене, ми висловлюємо недовіру керівництву та просимо Вас надіслати комісію для врегулювання ситуації, що склалася, для недопущення негативних наслідків".

"Я направив звернення до міністра МВС Арсена Авакова і вже мав розмову з головою Національної поліції України Сергієм Князєвим щодо необхідності невідкладного реагування на факти, наведені колективом Управління НПП. Моя позиція чітка – керівництво управління має бути зміщене", – саме так відреагував голова Закарпатської ОДА на відповідне колективне звернення.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0