Бути чи не бути пішохідному і велосипедному руху в пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке»

Життя  10 березня 2017 року, 15:24 1052

Стосовно запровадження пішохідного та велосипедного руху в пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке», зокрема в частині нормативного врегулювання, йшлося під час засідання урядових делегацій України та Словаччини. Захід відбувся в пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке». До консультацій словацька сторона залучила, зокрема, представників Міністерства внутрішніх справ та Міністерства фінансів Словаччини.

Учасники засідання обговорили положення проекту Угоди між Україною і Словаччиною про співробітництво під час здійснення контролю осіб, транспортних засобів і товарів у спільних пунктах пропуску та усунули більшість розбіжностей. Також делегати домовились, що окремі неузгоджені пункти стануть предметом подальшого обговорення після проведення додаткових консультацій, – йдеться у повідомленні ДФС у Закарпатській області.

Читайте також: Що гальмує будівництво переходу на кордоні зі Словаччиною

Крім того, учасники засідання досягли згоди, що в майбутньому контроль ймовірно може бути запроваджено в новозбудованому спільному пункті пропуску «Соломоново – Чієрна» на території Словаччини. Сторони підписали протокол двосторонніх переговорів та домовились інформувати одна одну про зрушення, що відбуватимуться в питаннях, які потребують додаткового вивчення та опрацювання.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0