В Україні планують заборонити подвійне громадянство: реакція соцмереж

Життя  14 березня 2017 року, 07:47 3021

Як уже раніше повідомляло інтернет-видання "PMG.ua", президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект про ‎внесення змін до закону України про громадянство, який пропонує припиняти ‎українське громадянство осіб, що мають громадянство іншої країни.‎

За його словами, цей законопроект – невідкладний.‎

Читайте також: Порошенко подав законопроект про заборону подвійного громадянства

Варто відзначити, що серед закарпатців реакція на дану ініціативу в більшій мірі негативна. У соцмережах можна зустріти переважно обурливі коментарі.

"А який у цьому сенс? Більшість країн мають подвійне громадянство. Невже хтось думає, що люди відмовляться від європейського громадянства? Скоріше від українського, зважаючи на ситуацію в країні", – коментує новину одна із читачок видання "PMG.ua".

"Не знаю, в багатьох європейських "цивілізованих" країнах вільно можна мати і не тільки два, а й більше громадянств і нікому це не заважає. Це по-перше. По-друге, є здогад, що більшість депутатів та бізнес-еліти також мають подвійне громадянство. Ну і, по-третє, як на мене, – це провокація навіть може бути і Україну знову свідомо хочуть на частини розірвати, бо на Закарпатті це реально може у велику проблему перерости аж до дійсно виявів сепаратизму, для чого це, зараз же все спокійно і мирно", – ділиться своєю думкою Михайло Руснак.

Втім, є і такі люди, які вбачають у цьому сенс.

"Сенс є, бо тоді побачимо справжнього українця, і пристосуванця, який готовий зрадити свою країну задля вигоди, чи ще чогось! Як можна бути українцем і давати присягу на вірність іншій державі, це не зрадництво?", – висловлює свою думку Наталія Бізіля.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0