В Ужгороді дитячі майданчики знаходяться у неналежному стані

Життя  15 березня 2017 року, 09:00 3406 ВІДЕО

Щодня тут граються сотні дітлахів. Дитячі майданчики є чудовою альтернативою прогулянкам. Проте наскільки ігрові площадки є безпечними для них?

Подібних в обласному  центрі Закарпаття не так багато, адже цей має спеціальне мале покриття. В Ужгороді 72 майданчики, які знаходяться в неналежному стані. Батьки знають про їх небезпеку. І тому бачать лише один вихід.

Детальніше про проблему ужгородських дитячих майданчиків – у сюжеті "Першого кабельного".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0
Степан Бачо 15.03.2017, 10:06
Проблема дитячих майданчиків ,осбливо при багатоповерхівках надзвичайно актуальна для забезпечення минимально-необхідного житьєвого ритма мещканців міста.На превеликий жаль міські функціонери з самого початку набуття самостійності країни ці клаптики землі вважають незаслужено зайвими для мещканців вилучаючи їх для *ущільненої забудови* та інші комерційні цілі. Як яскравий приклад - доля дитячого майданчика у дворі 72-х квартирного житлового будинку по вул.Л.Толстого 31 який був облаштований (за погодженням з МВК) слами і коштами мешканців в далеких 1978-79 роках з залученням спонсорів. Цей комплекс чомусь заважав першому *демократично обраному меру Ужгорода п. Ландовському У.Ф. і , як наслідок ,розпорядженням глави міської управви від 10 червня 1994р. №247 земльна ділянка вилучена під забудову .Це одна із перших дитмайданчиків знищених міським карівництвом без відома та погодженнь з мешканцями і ось упродовж 23 років намагання 220 мещканців через звернення ,судові рішення хоча би в якійс мірі забезпечити дитячі забави залишаються марними.. В умовах проживання переважної більшості населення обласного центру в багатоповерхівках нехтувати їхними життєвими проблемами неприпустимо.