Як ужгородський депутат у маршрутці їхав

Життя  21 березня 2017 року, 15:01 4098

Хто хоч раз зранку їхав в Ужгороді міськими маршрутками знає, що це випробування не для слабкодухих. Переповнений транспорт, гучна музика (здебільшого шансон) та непривітні водії – усе це щодня бачать закарпатці у громадському транспорті міста над Ужем. Особливою популярністю користується маршрут №58, адже їде від залізничного вокзалу аж до головного корпусу УжНУ, що на БАМі.

Ужгородці вже неодноразово нарікали на міські маршрутки, але влада не поспішає реагувати на їхні скарги. Звісно, самі ж слуги народу послугами громадського транспорту користують вкрай рідко, або взагалі не користуються. Та сьогодні одному з народних обранців "пощастило" проїхатися в маршрутці. Йдеться про депутата Ужгородської міської ради Павла Вереша. Як пише чиновник на свой сторінці у Фейсбуці, своє авто він залишив на СТО та скористався послугами громадського транспорту. 

Побачене депутата вразило. Напевно, про цю поїздку він ще не раз розповідатиме. Однак, тисячі закарпатців щодня їдуть на роботу чи на навчання у таких умовах. І покращувати їх міська влада, очевидно, не збирається. Та й сам Павло Вереш не запропонував, як можна покращити ситуацію з маршрутками в Ужгороді. Лише написав про те, що закарпатці і так добре знають.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0