Москаль посадив перед ОДА ялинку, яка в майбутньому перетвориться на головну новорічну прикрасу Закарпаття

Життя  27 березня 2017 року, 22:43 883 ФОТО

У понеділок, 27 березня, Геннадій Москаль власноруч посадив перед будівлею Закарпатської облдержадміністрації ялинку з розсадника Ужгородського держлісгоспу. Деревце ростиме в розарії на центральному газоні між флагштоком і фонтаном, воно гармоніюватиме з двома «дорослими» ялинками, що були посаджені ще в часи Чехословаччини й ростуть перед медичним факультетом Ужгородського національного університету.

–  Ми прикрасимо це дерево на Новорічні свята вже наступного року паралельно з привозною ялинкою, яку за традицією встановлюють на площі Народній, – зазначив Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті. – А в перспективі саме ця жива ялинка стане головною новорічною прикрасою Закарпаття, тому необхідність щороку рубати дерево в горах і привозити в Ужгород відпаде сама по собі. Сподіваюся, вічнозелене деревце не пошкодять вандали, і воно спокійно виросте на радість усім людям.

Голова ОДА нагадав присутнім журналістам, що в 2016 році вирубка лісу на Закарпатті скоротилася на 7 відсотків, порівняно з 2015-м, а кількість підприємств, що займаються глибинною переробкою деревини зросла в півтора рази. Крім того, Закарпаття стало єдиною областю в Україні, яка не вивозить деревину за кордон ні в круглому, ні в технологічному, ні в паливному вигляді. Тому посаджена на площі Народній ялинка – це символічний крок ОДА для подальшого збереження Карпат.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0