Стали відомі результати голосування за нового керівника Мукачівського драматичного театру

Життя  31 березня 2017 року, 09:12 1690

Відбулося друге (заключне) засідання комісії по конкурсному добору на посаду директора Мукачівського драматичного театру. Засідання походило за участі дев’яти членів конкурсної комісії, претендентів на керівну посаду та представників громадськості.

Після оголошення порядку денного та обрання голови і секретаря лічильної комісії, голова конкурсної комісії Ірина Калій запросила кандидатів для представлення проектів Програм розвитку театру на 1 та 5 років і проведення співбесіди. Кандидати на посаду директора Мукачівського драматичного театру Євген Тищук та Юрій Глеба почергово презентували власні програми розвитку закладу та відповідали на питання присутніх. По закінченні презентацій претендентів на керівну посаду, члени комісії приступили до таємного голосування, – зазначає Мукачівська міськрада.

Отож, за кандидатуру Юрія Глеби, за підсумком голосування, сім голосів «За», за Євгена Тищука – «За» два голоси. Комісія вирішила за результатами голосування рекомендувати відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради призначити Юрія Федоровича Глебу, заслуженого працівника культури України на посаду директора-художнього керівника Мукачівського драматичного театру, як такого, котрий успішно пройшов конкурсний відбір згідно з чинним законодавством.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0