«Ремонт Пряшівської є надважливим проектом для обласної влади», – Едуард Маляр

Життя  1 квітня 2017 року, 21:13 1984 ФОТО

«Влада краю активно сприяє «Укравтодору» та Службі автомобільних доріг у Закарпатській області у вирішенні проблем ремонту автошляхів», – заявив начальник Департаменту житлового-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Закарпатської ОДА Едуард Маляр у коментарі інтернет-виданню «PMG.ua».

Хоча, їдучи дорогами області, закарпатці цього не помічають. Адже постійно нарікають на стан автошляхів, які псують не лише машини, а й нерви не одному водію краю. Та чиновник не заперечує той факт, що нестача державних коштів на оновлення головних транспортних артерій області є однією з причин жахливого стану автошляхів.

«Наразі «дорожники» отримують лише 10% від тієї нарахованої суми, яка потрібна для оновлення доріг області, – зазначає Едуард Маляр. – Тому при всьому бажанні та сприянні важливим чинником, який гальмує ремонт доріг є саме недостатнє надходження бюджетних коштів».

В області вистачає автошляхів, які потребують негайного ремонту. І однією з таких є дорога на вулиці Пряшівській у Мукачеві. Про неї вже неодноразово повідомляло інернет-видання «PMG.ua». Едуард Маляр також наголосив, що ремонт вулиці Пряшівської є надважливим проектом для обласної влади, оскільки цей шлях з’єднує дороги «Мукачево – Берегово – КПП «Лужанка» та «Мукачево – Берегово – Львів», тобто, є важливим транспортним коридором на шляху від районів Закарпаття до кордону з Угорщиною.

Нагадаємо, що з міського бюджету Мукачева виділили майже 1 млн. 155 тисяч гривень на ремонт перехрестя вулиць Пряшівської та Крилова. Там дорога, за словами мера міста Андрія Балоги, буде покрита бруківкою.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0