В Ужгороді говоритимуть про організацію дорожнього руху на площі Корятовича – вулиці Фединця

Життя  4 квітня 2017 року, 13:30 843

Найближчими днями робоча група у складі працівників кількох управлінь та відділів Ужгородської міської ради, сектору безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Ужгороді та Мукачеві вийде у центр Ужгорода, аби ще раз на місці вивчити питання організації дорожнього руху на площі Корятовича – вулиці Фединця.

Таке рішення прийняли днями на засіданні комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту Ужгородської міської ради. Проблема з ускладненням проїзду в центрі Ужгорода дискутується вже давно, але однозначного бачення її вирішення наразі не напрацьовано, – йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

На місцях, за рішенням комісії, мають визначитися і з доцільністю облаштування ще однієї автобусної зупинки на вулиці Чорновола, пішохідного переходу на Слов’янській набережній. А зупинки по місту для рейсового приміського автобуса з Коритнян до аеропорту «Ужгород» із кількох причин на засіданні не погодили. Недоцільним визнали також встановлення дорожнього знаку “Автобусна зупинка” на вул. Грушевського біля магазину “Океан”.

Комісія доручила департаменту міського господарства міськради облаштувати пішохідний перехід на вул. Перемоги біля супермаркету “Велмарт” і дорожній знак “Пішохідний перехід” біля будинку №12 на вул. Університетській.

Додатково до порядку денного засідання комісії розглянули ще кілька питань, за якими доручили департаменту міського господарства вивчити доцільність обрізання небезпечних гілок і дерев біля пішохідних переходів на вул. Собранецькій біля Облавтодору та на вул. Підгірній біля ЗОШ № 2. Працівники комунального підприємства КШЕП спільно з патрульною поліцією визначать, що необхідно зробити додатково для ускладнення заїзду машин у центральну пішохідну частин Ужгорода у не визначені для підвезення товарів, вантажів години. Результати згодом розглянуть на засіданні комісії.

На комісії також домовилися вивчити можливість перенесення кінцевих зупинок автобусів на Корятовича та Чорновола.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0