У Службі автомобільних доріг Закарпатської області розповіли про ремонт вулиці Пряшівської

Життя  4 квітня 2017 року, 19:52 1673 ФОТО

Про стан справ навколо скандальної вулиці Пряшівської у Мукачеві розповів журналісту інтернет-видання «PMG.ua» головний інженер Служби автомобільних доріг Закарпатської області Василь Стадник. Він заявив, що напередодні держава виділила 300 тисяч гривень на проектні роботи щодо ремонту 2,2 кілометрів дорожнього покриття від перехрестя з вулицею Крилова до дороги «Мукачево – Берегово».

«Нещодавно «дорожники» разом із підрядниками побували на об’єкті і вже чекають виділення державою коштів у розмірі 20 мільйонів гривень на оновлення надважливої об’їзної дороги», – зазначив Василь Стадник. Крім того, Службою автомобільних доріг було обрано підрядника, який буде виконувати ремонт цього автошляху. Ним виявилась тернопільська компанія «Техно-Буд-Центр».

Також Василь Стадник підтвердив інформацію міського голови Мукачева Андрія Балоги про те, що на перехресті вулиць Пряшівської та Крилова буде прокладена бруківка на розвороті для великогабаритного транспорту. А також додав,що оновлення вулиці Пряшівської-об’їзної є надважливим завданням для Служби автомобільних доріг у Закарпатській області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0