Богдан Андріїв зустрівся з новим керівником Ужгородського об’єднаного військового комісаріату

Життя  4 квітня 2017 року, 20:55 1573 ФОТО

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся сьогодні, 4 квітня, з новим керівником Ужгородського об’єднаного військового комісаріату Сергієм Зубачем, якого нещодавно призначили на посаду.  Участь у зустрічі взяли також заступник міського голови Олександр Білак, в. о. заступника міського голови Ігор Фартушок, радник міського голови Ростислав Приходько, заступник військового комісара Віктор Гресь. 

Обговорили питання, яке наразі є дуже актуальним – триває весняний призов на строкову військову службу в Збройні Сили України. Цієї весни на строкову службу повинні піти 60 ужгородських юнаків, із них 47 уже в квітні. Проводиться відповідна робота працівниками військкомату, до якої залучаються й керівники ЖРЕРів та ОСББ, щоб у повному обсязі виконати ці показники, – інформує прес-служба Ужгородської міськради. Наразі є проблеми, бо молоді люди ухиляються від виконання свого обов’язку. При цьому Сергій Зубач підкреслив, що це не мобілізація, строковиків не відправлятимуть у зону АТО. 

На зустрічі, окрім організації роботи з призову, також піднімалося питання військово-патріотичного виховання, особливо у навчальних закладах. Міський голова Ужгорода зазначив, що було б дуже добре, якби ужгородські школярі мали можливість зустрічатися із військовослужбовцями, що повернулися із зони проведення антитерористичної операції на сході країни, адже це люди, які є прикладом для молоді і підростаючого покоління. 

Крім того, Богдан Андріїв запевнив нового ужгородського воєнкома у подальшій підтримці військового комісаріату. Міська рада і на цей рік передбачила фінансування програми з підтримки матеріально-технічного забезпечення військових формувань, які дислокуються в Ужгороді.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0