Москаль примусив чиновників узяти в руки сапки й саджати дерева

Життя  10 квітня 2017 року, 21:30 1244 ФОТО

У рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» Геннадій Москаль разом із головою обласної ради Михайлом Рівісом, керівниками силових структур області, підрозділів облдержадміністрації та представництв центральних органів державної влади виїхав в Ужгородське лісове господарство для висадки лісу. Після бурелому, який пронісся по Закарпаттю в 2013 році, деякі ділянки лісу залишилися взагалі без дерев. На одній із них, що розташована в Кам’яницькому лісництві на крутосхилі, й відбулася своєрідна толока за участі державних службовців та учнів Кам’яницького шкільного лісництва.

– Протягом кількох годин ми висадили майже два гектари лісу, – зазначає Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті. – Тепер тут ростимуть сосна (саджанці якої на Закарпаття привезли з Чехії), дуб червоний, ялиця біла, модрина, дугласія. Різнолісся більш стійке до погодних умов, тому, сподіваюся, за кілька десятків років тут буятиме зелень, якій не страшні ніякі буреломи.

Сьогоднішньою акцією ми символічно підтримали Карпати, які є легенями не тільки України, але й Східної Європи, а також показали, що від чиновників, котрі не звикли працювати сапками й лопатами, також може бути практична користь.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0