Ужгород, як винну столицю Закарпаття, презентують на фестивалі «Sakura Wine»

Життя  12 квітня 2017 року, 21:20 1056 АФІША

Ужгород як винну столицю виноробного краю – Закарпаття презентують на фестивалі «Sakura Wine», який у рамках «Сакура Фест» вперше проходитиме цього року. Як розповіла сьогодні на прес-конференції координатор «Sakura Wine» Ольга Тоїчкіна, почнеться фестиваль у п’ятницю, 21 квітня, об 11 годині саджанням деревцят сакури у скверику Героїв Небесної сотні і триватиме усі три дні уік-енду – до вечора неділі 23 квітня.

«Sakura Wine» буде проходити у підвалах, верхніх залах і на відкритих майданчиках історико-архітектурного комплексу «Совине гніздо». Будуть представлені насамперед рожеві вина – за кольором квітів японської вишні – і не лише закарпатських виробників, а й з Одещини, Херсонщини, – інформує Ужгородська міська рада.

Уже заявили про участь майже три десятки виноробів, кожен проведе презентацію і дегустацію своєї продукції.

На «Sakura Wine» будуть представлені також сири, м’ясні вироби. Заплановані і численні майстер-класи, лекції.

Обов’язкова умова участі для виноробів – продукція повинна бути лише в скляних пляшках. Як сувенір кожен відвідувач зможе придбати рожеве сухе вино – символ ужгородської сакури.

Професійна комісія визначить краще рожеве вино фестивалю, також кожен виробник зможе показати та розказати про свій продукт.

У програмі фестивалю, крім стендів виноробів і фуд-кортів, також будуть лекції і демонстрації фільмів на тему вина і виноробства, багато музики (живої і від ді-джеїв), арт-майданчик. Для дітей обладнають місце для ігор.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0