Угорщина наполягає на прийнятності норми про подвійне громадянство для угорців, які проживають в Україні

Життя  13 квітня 2017 року, 09:18 978

Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто на прес-конференції з главами МЗС України, Словаччини та Чехії.

"Подвійне громадянство є абсолютно європейським феноменом. Наша позиція полягає в тому, що в Європі не повинні карати тільки тому, що громадянин перебуває в громадянстві країни-члена ЄС і країни, що не є членом Європейського Союзу. Сподіваємося, ми зможемо прийти до двосторонніх угод і не завдамо шкоди угорцям, які живуть в Україні", – сказав Сійярто.

Політик наголосив, що Угорщина вважає неприйнятним покарання українських угорців за наявність як угорського, так і українського громадянства.

Читайте також: «Якщо країна хоче приєднатися до ЄС, то не прийматиме закони, які суперечать цьому об’єднанню», – Генконсул Угорщини в Ужгороді

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін відповів, що доки Україна перебуває в стані війни з Росією, наявність подвійного громадянства в країні неприпустима.

"Ми не хочемо відкривати цю скриньку Пандори. Проте мова не йде про покарання", – додав Клімкін.

Авторську розмову з генконсулом Угорщини в Ужгороді про безвіз та проблему подвійного громадянства читайте за посиланням.

Джерело: Еспресо
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0